Fundacja Nutka Art

Od początku istnienia Nutki z wielką przyjemnością gościmy Was na zajęciach bezpłatnych. Ich stali uczestnicy co tydzień niecierpliwie dopytują o kolejny temat Fabryki Cudaków czy tytuł, który pojawi się w Kinie na poduchach, a na Śpiewniku Przedszkolaka gościmy całe pokolenia rozśpiewanych gości. Abyśmy mogli jak najczęściej oferować Wam nieodpłatną mądrą rozrywkę, otwarte zajęcia familijne lub spotkania z ciekawymi osobami, powołaliśmy Fundację Nutka Art. Fundacja prowadzi działalność edukacyjną, popularyzuje różne formy sztuki wśród dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów, działa na rzecz osób utalentowanych, a także wspiera rozwój rodziny przez organizację aktywności międzypokoleniowych.

 

Statut fundacji znajdziesz tu: ---------->

Sprawozdania: ----------->

 

Możesz nas wesprzeć, przekazując darowiznę na konto:

 

Wesprzyj
Running Children

Biwaki

Od 2000 roku prowadzimy różnorodne programy, które przyczyniają się do rozwoju dzieci z miejscowości Warszawa i okolic. Organizujemy Biwaki, aby zaszczepić w młodych ludziach silne wartości, pomóc im poszerzać horyzonty oraz dać im szansę na poznawanie nowych i ciekawych ludzi.

Zajęcia rekreacyjne

Organizacja Klub Edukacji Muzycznej DO-RE-MI-FA. Kawiarnia dla dzieci Nutka Cafe. realizuje różnorodne inicjatywy, które wspierają młodzież z miejscowości Warszawa i okolic w osiąganiu pełnego potencjału. Dbamy o nasze dzieci i organizujemy dla nich wiele programów rozwojowych, które pomagają kształtować ich tożsamość. Zajęcia rekreacyjne to szansa, by młodzi ludzie zaangażowali się w życie społeczności oraz poznali nowe i ciekawe twarze ze wszystkich grup społecznych. Przyjdź i przekonaj się na własne oczy, jak to wygląda.

Baseball
Camping on the Beach

Obiekty sportowe

Organizacja Klub Edukacji Muzycznej DO-RE-MI-FA. Kawiarnia dla dzieci Nutka Cafe. stara się wzmacniać pozycję młodzieży z miejscowości Warszawa poprzez różnorodne programy. Obiekty sportowe to wspaniała okazja, aby młodzi ludzie zdobyli wszystkie narzędzia, które w przyszłości pozwolą im stać się wspaniałymi przywódcami. Cieszymy się, że jesteśmy siłą napędową rozwoju naszych dzieci i mamy nadzieję, że będziemy w dalszym ciągu zmieniać ich życie.