top of page

pon., 02 mar

|

Piwnica Artystyczna Nutka Cafe

Studio Teatru Piosenki Cotygodniowe Warsztaty Wokalne – nabór

Propozycja dla dorosłych i młodzieży od 14 roku życia. CWW to spotkania dla wokalistów amatorów, którzy podczas świetnej zabawy, już od ponad 13 lat, rozwijają swój warsztat wokalny przy udziale twórcy warsztatów Damiana Czarneckiego. Grupa poniedziałkowa tworzy Studio Teatru Piosenki

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Studio Teatru Piosenki Cotygodniowe Warsztaty Wokalne – nabór
Studio Teatru Piosenki Cotygodniowe Warsztaty Wokalne – nabór

Czas i lokalizacja

02 mar 2020, 19:30 – 16 mar 2020, 21:30

Piwnica Artystyczna Nutka Cafe, Obozowa 82A, Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Propozycja dla dorosłych i młodzieży od 14 roku życia. 

Szczegóły na stronie: www.spiewajmy.waw.pl/cotygodniowe.html

Cotygodniowe Warsztaty Wokalne to spotkania dla wokalistów amatorów,  którzy podczas świetnej zabawy, już od ponad 13 lat, rozwijają swój  warsztat wokalny przy udziale twórcy warsztatów Damiana Czarneckiego.

W semestrze „Wiosna 2020” stworzymy wyjątkową grupę przygotowującą  autorski spektakl słowno-muzyczny Ryszarda Matusiewicza z opieką  artystyczną autora i akompaniamentem fortepianowym granym na żywo przez  tegoż samego.

Grupa poniedziałkowa Studio Teatru Piosenki CWW – to grupa  zaawansowana dla dorosłych i młodzieży do 14 roku życia. W grupie tej  poza uczestnikami poprzednich edycji CWW mogą znaleźć się również  wokaliści nie biorący udziału wcześniej w naszych warsztatach, osoby  traktujące warsztaty np. jako uzupełnienie lekcji indywidualnych,  kształcący się również poza naszą placówką. Zapisanie się do tej grupy wymaga wcześniejszego przesłuchania kwalifikacyjnego

Opłata za semestr „Wiosna 2020” wynosi 700 zł. Opłaty w grupie  poniedziałkowej, ryczałtowo za cały kurs, przyjmowane są na drugim  spotkaniu. Nie ma możliwości rozłożenia płatności na raty.

Opłata obejmuje:

  • 13 ponad 2 godzinnych spotkań grupowych (pierwsze bezpłatne);
  • 60  minutową profesjonalną sesję nagraniową, podczas której uda się  zarejestrować jedną piosenkę. Uczestnicy otrzymają m.in. swoje nagrania  na wspólnym na CD; 
  • nieodpłatne (ograniczone jedynie grafikiem i  wcześniejszymi zapisami) korzystanie z sali prób wyposażonej w sprzęt  estradowy; 
  • akompaniament fortepianowy „na żywo” i podkłady do  ćwiczeń;
  • udział w spektaklu finałowym warsztatów  (obowiązkowo);profesjonalną sesję fotograficzną podczas koncertu  finałowego.

Grupa poniedziałkowa rozpoczyna zajęcia 02.03.2020 r. bezpłatnym  spotkaniem pokazowym, niezobowiązującym do udziału w tworzeniu Studia  Teatru Piosenki CWW. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wysłać  zgłoszenie na adres spiewajmy@akcja.pl podać: imię i nazwisko, adres  mailowy i telefon oraz wybrany dzień warsztatów.

W spotkaniach Teatru Piosenki może wziąć udział maksymalnie 8 osób. Drugie spotkanie odbędzie się 16.03.2020 r.

Spektakl finałowy warsztatów poniedziałkowych odbędzie się w sobotę 06.06.2020 r. o godz. 19.00

UWAGA! Specjalna cena 600 zł dla osób, które biorąc udział w  zajęciach grupy środowej lub czwartkowej chciałyby dodatkowo wziąć  udział w zajęciach w grupie poniedziałkowej.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page