top of page

Przyjęcia urodzinowe w sali zabaw Minimali w Nutka Café

Jak zorganizować urodziny?

Krok 1. 
ZAREZERWUJ TERMIN NA PRZYJĘCIE URODZINOWE

 

Samodzielnie poprzez formularz na stronie www:

 1. Na stronie www.bawialnia.waw.pl kliknij REZERWACJE.

 2. W formularzu „kategoria usług” wybierz salę, która Cię interesuje:
  Minimali – dla dzieci od 3. do 9. roku życia
  lub Bawialnię w stylu Montessori dla dzieci od 6. miesiąca do 3. roku życia.

 3. Poniżej wybierz usługę: Urodziny

 4. Zaznacz termin, który Cię interesuje.  

 5. Przejdź do podsumowania. Podaj swoje dane i zaakceptuj regulamin.

 6. Zapłać on-line przelewem lub blikiem. Jeśli w tym momencie tego nie zrobisz, na maila otrzymasz link do płatności, rezerwacja będzie oczekiwała na opłatę przez 12 godzin.

 

Lub z naszą pomocą:

Na adres rezerwacje@bawialnia.waw.pl lub sms-em +48 600 068 808 prześlij podstawowe informacje, a my wprowadzimy twoją rezerwację do sytemu. Na maila i sms-em otrzymasz link do opłaty rezerwacyjnej oczekujący przez 12 godzin na zrealizowanie.   

W wiadomości napisz, że chcesz zarezerwować termin na urodziny i podaj:

 • imię i nazwisko rodzica,

 • imię dziecka oraz które urodziny będzie obchodziło.

 • telefon kontaktowy;

 • adres e-mail;

 • nazwę sali: Minimali lub Montessori;

 • zasugeruj termin przyjęcia;

Oczekuj kontaktu z naszej strony i linku do płatności on-line.

 

Rezerwując termin przyjęcia, dokonujesz opłaty za przyjęcie dla 10 dzieci trwające 2 godziny.   Jeśli chcesz zaprosić więcej dzieci, nie ma problemu, w Minimali zmieścimy maksymalnie 20 dzieci, w Montessori 10 dzieci. Każde kolejne dziecko powyżej dziesięciu to dodatkowy koszt 50 zł lub 60 zł (w zależności od dnia tygodnia). Dopłaty dokonuje się w dniu przyjęcia za rzeczywistą ilość dzieci, które dotarły na urodziny. Nie ma możliwości przedłużenia przyjęcia urodzinowego.

 

W ciągu kilku dni od dokonania rezerwacji oczekuj kontaktu z naszej strony. Niebawem zadamy kilka pytań organizacyjnych.

 

ZAPROSZENIA URODZINOWE

Po dokonaniu opłaty rezerwacyjnej prześlemy zaproszenie urodzinowe, które można samodzielnie wydrukować, a następnie uzupełnić odpowiednimi danymi. Zaproszenia możemy też uzupełnić danymi dziecka i wydrukować u nas na uszlachetnionym kartonie. Koszt 1 zaproszenia to 5 zł. W takim przypadku prosimy podać imię dziecka i telefon kontaktowy do rodzica, na który spływać będą potwierdzenia udziału w przyjęciu.  

ZMIANA TERMINU REZERWACJI

Zdarza się, że z różnych powodów czasami zachodzi potrzeba odwołania przyjęcia. Zmiany terminu można dokonać nie później niż 3 dni przed planowanym przyjęciem. Np. urodziny zaplanowane na sobotę najpóźniej można odwołać we środę, a na niedzielę - we czwartek. Odwołując przyjęcie, należy choć wstępnie ustalić nowy termin, nie później niż 30 dni od pierwszego terminu. W celu udokumentowania zmianę prosimy ustalić e-mailem. Nie ma możliwości odwołania przyjęcia i zwrotu opłaty rezerwacyjnej. Zmiany terminu możemy dokonać tylko 2 razy.  

Jeśli potrzeba odwołania pojawi się 2 dni lub mniej przed planowanym przyjęciem, możemy ustalić nowy termin, jednak jeśli planowany był poczęstunek, konieczne będzie opłacenie przelewem całego kosztu zaplanowanego poczęstunku.

 

Krok 2. 
ODPOWIEDZ NA E-MAIL WYSŁANY PRZEZ NAS NA TYDZIEŃ PRZED PRZYJĘCIEM

 

POCZĘSTUNEK DLA DZIECI

W specjalnie przygotowanej, udekorowanej sali urodzinowej przygotowujemy stoły z poczęstunkiem dla małych gości. Zazwyczaj na stołach znajdują się smakołyki, które zawsze sprawiają radość dzieciom: owoce (4-5 rodzajów), ciasteczka (4-5 rodzajów), prażynki  duszki, soki owocowe (jabłkowe i pomarańczowe) i woda. Zdarza się, że na życzenie rodziców modyfikujemy podstawowe menu o produkty ogólnie traktowane za bardziej zdrowe, jak słupki warzyw, bakalie, chrupki kukurydziane itp.

Poczęstunek dla dzieci to dodatkowy koszt 30 zł od dziecka. Ostateczną liczbę dzieci należy podać najpóźniej 3 dni przed planowanym przyjęciem. Za poczęstunek rozliczamy się wg zadeklarowanej ilości dzieci, nawet jeśli któreś z nich nie dotrze (plus ewentualnie za dodatkowych gości).

 

POCZĘSTUNEK DLA RODZICÓW

Jeśli planujecie ugościć również oczekujących rodziców, proponujemy następujące warianty do wyboru. 

 

 1. Poczęstunek dla 10-15 osób – 450 zł plus kawy i herbaty z naszego menu z 20% upustem. Na stołach rodziców poza podobnym menu jak u dzieci dodatkowo znajdzie się 1 ciasto (do wyboru sernik, brownie, torcik śmietankowy lub szarlotka).

 2. Ciasto (lub ciasta) plus kawy i herbaty z naszego menu z 20% upustem. Koszt 1 ciasta (do wyboru sernik, brownie, torcik śmietankowy lub szarlotka) to 160 zł.

 3. Otwarty rachunek w barze (opłacony na koniec przyjęcia przez rodziców Jubilata) - kawy i herbaty z 20% upustem.

 4. Rodzice oczekujący na dzieci korzystają z menu kawiarni na własny koszt.

 

TORT URODZINOWY

Zorganizowanie tortu jest po stronie rodziców Jubilata, ale jeśli potrzebujecie pomocy w zamówieniu, możemy polecić kilku producentów dostarczających tort na czas bezpośrednio do nas. Z uwagi na przepisy sanitarne nie można przynieść do kawiarni własnoręcznie wykonanego tortu, a do dostarczonego tortu powinien być dołączony dowód zakupu.

KOŃCOWE ROZLICZENIE

Po przyjęciu rozliczamy się za dodatkowe dzieci (powyżej 10) korzystające z sali zabaw i za poczęstunek dla gości (wg liczby zadeklarowanej 3 dni przed przyjęciem plus ewentualnie za dodatkowych gości). Opłatę przyjmujemy na miejscu gotówką lub kartą.

urodziny minimali.jpg
03 urodziny_edited.jpg
bottom of page