top of page

Grupy przedszkolne w Minimali

Szanowni Państwo!

 

Jeśli planowaliście ciekawą wycieczkę poza przedszkole, zachęcamy Was do odwiedzenia naszego miasteczka Minimalni. To sala zabaw inna niż wszystkie – zamiast basenów z kulkami, zjeżdżalni i konstrukcji do wspinaczki są w niej małe domki tematyczne, wyposażone w mebelki, akcesoria i kostiumy. W Minimalni na gości czekają remiza strażacka, szpital, salonik piękności, warsztat samochodowy, domek, komisariat policji, lecznica dla zwierzaków, sklepik, wózek z hot-dogami i lodami oraz mini stacja paliw, a wszystko w rozmiarze dopasowanym do wzrostu dzieci. Można się u nas wcielić w sprzedawcę, strażaka, policjantkę, mamę, mechanika, fryzjera i w wiele innych postaci. To dobra okazja, żeby porozmawiać o różnych zawodach oraz pokazać dzieciom, co jest niezbędne w pracy lekarza, strażaka czy sprzedawcy.

Sala ma 60 mkw., w tej przestrzeni maluchy nie rozproszą się i nie zagubią. Na czas godzinnej wizyty przedszkolaków rezerwujemy ją na wyłączność tylko dla odwiedzającej nas grupy. Aby wszyscy dobrze się bawili, mieli dostęp do każdej atrakcji i kostiumów, możemy pomieścić maksymalnie 20 dzieci wraz z opiekunami.

 

Na zakończenie wycieczki każdy uczestnik dostaje od nas kolorową mapę Minimalni i pamiątkowy magnes.

 

Sala powstała niedawno jako część kawiarni Nutka Café, którą otworzyliśmy kilkanaście lat temu z myślą o naszych własnych dzieciach.

Jeżeli Was zainteresowaliśmy, prosimy o kontakt w celu zarezerwowania terminu.

kontakt@bawialnia.waw.pl lub tel. +48 600 068 808

Zaproszenie do wydrukowania

Minimali - Inny wymiar zabawy

to sala zabaw dająca radość z zabawy dzieciom w wieku od 3 do 9 lat.

Witamy Was w innym wymiarze zabawy. Innym, czyli jakim? Malutkim, tyci, mini – w sam raz dla małych ludzi.
Tu możecie bawić się w dorosły świat w pięknej i bezpiecznej przestrzeni. Mamy wszystko, co do tego potrzebne – i kostiumy, i przybory, i malutkie domki, dopasowane w sam raz do wzrostu dzieci od 3 do 9 lat. Wystarczy, że weźmiecie ze sobą dobry humor! Rodzice mogą przyłączyć się do Was lub odpocząć przy kawie, ciastku i naleśnikach.  A zatem – co się dziś pobawimy?

Zachęcamy do rezerwacji miejsca na stronie www.bawialnia.waw.pl

Bawialnia w stylu Montessori

to kameralna przestrzeń wyposażona w mądre zabawki i pomoce edukacyjne przygotowana w szczególności z myślą o dzieciach od 6 miesiąca życia do 3 lat. 

 

Bawialnia powstała z myślą maluszkach od około pół roku do trzech lat. Tu dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami mogą spędzać czas na bezpiecznej, rozwojowej zabawie. Zgromadzone w Bawialni zabawki są przeznaczone dla najmłodszych gości. Dobraliśmy je tak, aby dzieci mogły z nich korzystać z pomocą rodziców lub samodzielnie. Są wykonane z przyjaznych materiałów, głównie z drewna. Przy okazji pobytu u nas opiekunowie mogą zapoznać się z nurtem Montessori – przygotowaliśmy w tym celu kilka ciekawych lektur. Mamy też niewielki kącik chustonoszenia, w którym można spróbować swoich sił w motaniu chusty kółkowej i długiej. Bawialnia to przestrzeń kameralna, dająca możliwość zabawy w skupieniu w niewielkiej grupie gości.
Jest wydzielona od pozostałej części Nutka Café przeszklonymi drzwiami, dzięki czemu wspólnego czasu dzieci
rodziców nie zakłócają odgłosy z zewnątrz. 

W menu kawiarni mamy pozycje odpowiednie również dla maluszków, w lokalu są krzesełka do karmienia,
a w toalecie przewijak.

Zachęcamy do rezerwacji miejsca na stronie www.bawialnia.waw.pl

Nutka Cafe

ul. Obozowa 82A

01-434 Warszawa

tel. +48 606 607 826

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page