top of page

wt., 05 paź

|

Piwnica Artystyczna Nutka Cafe

Cotygodniowe Warsztaty Wokalne dla dorosłych i młodzieży.

Na profesjonalnych zajęciach dla dorosłych i młodzieży od 14 roku życia uczestnicy pracują nad emisją głosu i dykcją lecz przede wszystkim uczą się śpiewu. Dzięki warsztatom każdy ma szansę odkryć swój potencjał wokalny, zyskać poczucie własnej wartości nabrać odwagi nie tylko scenicznej.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Cotygodniowe Warsztaty Wokalne dla dorosłych i młodzieży.
Cotygodniowe Warsztaty Wokalne dla dorosłych i młodzieży.

Czas i lokalizacja

05 paź 2021, 19:45 – 21:45

Piwnica Artystyczna Nutka Cafe, Obozowa 82A, Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Już 05.10.2021 r. rusza 29 edycja Cotygodniowych Warsztatów Wokalnych spotkanie pierwsze - pokazowe - bezpłatnie - wystarczy wysłać zgłoszenie i przyjść!

W semestrze "Jesień 2021" zajęcia odbywać się będą w 3 grupach we wtorki, środy i czwartki.

INFORMACJE PODSTAWOWE:

Na profesjonalnych zajęciach dla dorosłych i młodzieży od 14 roku życia uczestnicy pracują nad emisją głosu i dykcją lecz przede wszystkim uczą się śpiewu. Dzięki warsztatom każdy ma szansę odkryć swój potencjał wokalny, zyskać poczucie własnej wartości nabrać odwagi nie tylko scenicznej i wybić się z tłumu. To również okazja do spotkań dla osób o podobnych zainteresowaniach – kochających śpiewanie. W trakcie zajęć i poza nimi wspieramy się, doradzamy, kibicujemy sobie nawzajem,

a po nich tęsknimy do kolejnego spotkania. Zawiązują się przyjaźnie na długie lata.

We wtorki w godz. 19.45-21.45 spotykać się będzie grupa podstawowa, realizująca program dla początkujących.

Na kolejnych 12 spotkaniach we wtorki uczestnicy zapoznając się ze sztuką wokalną, będą mieli możliwość korzystania ze sprzętu estradowego i profesjonalnych podkładów muzycznych. W części teoretycznej spotkań poruszane będą zagadnienia bezpośrednio związane z wokalistyką (dobór repertuaru, poszukiwanie właściwej interpretacji, uwagi na temat wizerunku scenicznego, jak radzić sobie z tremą, higiena aparatu głosowego itp.).

Szkolenie zakończymy uroczystymi koncertami 19.12.2021 r.

Wszyscy uczestnicy koncertu zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w sesji nagraniowej, w wyniku której otrzymają pamiątkową wirtualną płytę CD z nagraniami wszytkich uczestników zajęć.

Warsztatowicze między spotkaniami mają również możliwość korzystania nieodpłatnie z sali prób wyposażonej w nagłośnienie estradowe.

Zajęcia w grupie podstawowej przeznaczone są przede wszystkim dla początkujących wokalistów, dolna granica wieku to 14 lat, górnej granicy nie ma, najstarszy uczestnik miał 70 lat :-), czym potwierdził, że na naukę śpiewu nigdy nie jest za późno.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

We czwartki w godz. 19.30-21.30 lub środy w godz. 20.00-22.00

przede wszystkim zapraszamy uczestników poprzednich edycji warsztatów, na zajęcia w grupach dla zaawansowanych. Proponowanym przeze mnie tematem najbliższej edycji jest Piosenka Filmowa. To piękny koncert z teledyskami filmowymi w tle, czasami z fragmentami oryginalnych wykonań zanim artysta pojawi się na scenie. Koncert filmowy mieliśmy już kilka razy, zawsze wzbudzał wiele emocji, ale chyba wszystkie nasze koncerty tak wpływają i na artystów i na widownię.

Zapraszam do zapisania się do grupy facebuk'owej będzie można podyskutować na temat repertuaru. www.facebook.com/groups/504741396270694.

W grupach zaawansowanych mogą znaleźć się również wokaliści nie biorący udziału wcześniej w Cotygodniowych Warsztatach Wokalnych, osoby traktujące warsztaty np. jako uzupełnienie lekcji indywidualnych, kształcący się również poza naszą placówką. Zapisanie się do tej grupy wymaga

wcześniejszego przesłuchania kwalifikacyjnego.

Ilość miejsc ograniczona do 9 osób w grupach zaawansowanych

i do 12 osób w grupie początkującej - decyduje kolejność zgłoszeń.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAPISY:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: spiewajmy@akcja.pl

a powinny zawierać:

imię i nazwisko, telefon oraz wybór grupy wtorek, środa lub czwartek.

Miejsce spotkań:

Piwnica Artystyczna Nutka Café , Warszawa, ul. Obozowa 82A

OPŁATY: Grupa wtorkowa - początkująca

Opłata za cały semestr "Jesień 2021" wynosi 750 zł.

Opłata obejmuje:

 • 12 ponad 2 godzinnych spotkań grupowych (pierwsze bezpłatne);
 • 1 spotkanie indywidualne 30-minutowe;
 • 60 minutową profesjonalną sesję nagraniową, podczas której uda się zarejestrować jedną piosenkę. Uczestnicy otrzymają m.in. swoje nagrania na wspólnym CD - link do nagrań KLIKNIJ;
 • nieodpłatne (ograniczone jedynie grafikiem i wcześniejszymi zapisami) korzystanie z 3 sal prób wyposażonych w sprzęt estradowy;
 • podkłady muzyczne;
 • udział w koncercie finałowym warsztatów (dla chętnych);
 •  profesjonalną sesję fotograficzną podczas koncertu finałowego

Opłaty, ryczałtowo za cały kurs, przyjmowane są na drugim spotkaniu 12.10.2021 r. Spotkanie pierwsze - pokazowe, jest bezpłatne.

W przypadku rezygnacji w trakcie trwania kursu opłata nie będzie zwracana.

OPŁATY: Grupa środowa i czwartkowa - grupy zaawansowane

Opłata za semestr "Jesień 2021" wynosi 800 zł.

Opłata obejmuje:

 •  12 ponad dwugodzinnych spotkań grupowych;
 •  1 spotkanie indywidualne 30-minutowe;
 •  60 minutową profesjonalną sesję nagraniową, podczas której uda się zarejestrować jedną piosenkę. Uczestnicy otrzymają m.in. swoje nagrania na wspólnym wirtualnym  CD.
 •  nieodpłatne (ograniczone jedynie grafikiem i wcześniejszymi zapisami) korzystanie z sali prób wyposażonej w sprzęt estradowy;
 •  podkłady muzyczne;
 •  udział w koncercie finałowym warsztatów (obowiązkowo);
 •  profesjonalną sesję fotograficzną podczas koncertu finałowego

Grupa środowa rozpoczyna zajęcia 06.10.2021 r.

Grupa czwartkowa rozpoczyna zajęcia 07.10.2021 r.

Opłaty, ryczałtowo za cały kurs, przyjmowane są przelewem po wysłaniu zgłoszenia. 

Nie ma spotkania pokazowego, spotkanie 1 - jest spotkaniem płatnym.

W przypadku rezygnacji w trakcie trwania kursu opłata nie będzie zwracana.

Kilka nowości organizacyjnych:

    grupy będą liczyły od 7 do 9 osób;

    na koncercie każda osoba pojawi się na scenie maksymalnie 3 razy:

    - zaprezentuje 1 piosenkę solo

    - kolejną piosenkę solo lub w duecie

    - będzie też oczywiście piosenka współna.

    koncert planujemy na maksymalnie 19 piosenek na około 80-90 minut.

-------------------------------------------------------------------------------------

Pierwsze spotkanie dla grupy wtorkowej zaplanowane na 05.10.2021 r.

jest spotkaniem pokazowym - bezpłatnym, na które można przyjść po wcześniejszym przesłaniu zgłoszenia. Po pierwszym spotkaniu uczestnicy podejmują decyzję czy taka forma zajęć im odpowiada i zapisują się na stałą listę. Opłaty za cały semestr z góry przyjmowane są gotówką na drugim spotkaniu lub przelewem jeśli zainteresowana osoba z różnych powodów nie może uczestniczyć w drugim spotkaniu.

Jeśli ktoś zechce dołączyć do którejś grupy w trakcie trwania semestru -

o ile będą miejsca w grupach może to zrobić - koszt uczestnictwa wyniesie równowartość pozostałych do końca zajęć.

Ważne!!! W przypadku nieobecności na zajęciach opłata nie jest zwracana, natomiast uczestnik grupy wtorkowej może wyjątkowo uczestniczyć w zajęciach grupy środowej czy czwartkowej i na odwrót jeśli z jakichś względów nie mógł w danym tygodniu być na swoich zajęciach.

Pierwszeństwo na liście mają uczestnicy poprzednich edycji cotygodniowych warsztatów wokalnych oraz osoby dokonujące zapłaty na konto. Osoby chcące na razie jednorazowo skorzystać z zajęć być może będą zmuszone poczekać, aż zwolni się miejsce w grupie.

Istnieje również możliwość nieregularnego udziału w zajęciach - o ile będą wolne miejsca. W takim przypadku koszt uczestnictwa płatny każdorazowo po zajęciach wynosi 60 zł od osoby. Z tej formy mogą skorzystać również osoby pragnące zorientować się, czy zajęcia spełniają ich oczekiwania. W takim przypadku konieczne jest również wcześniejsze zgłoszenie e-mailem. W cenie wejścia nie są uwzględnione koszty sesji nagraniowej. Osoba uczęszczająca niesystematycznie, chcąca skorzystać z sesji pokoncertowej będzie musiała za nagranie dodatkowo zapłacić.

Bardzo proszę zainteresowane osoby o zgłoszenia na e-mail spiewajmy@akcja.pl , dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem +48 606 607 826.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.

Damian Czarnecki

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page