top of page

niedz., 10 gru

|

Warszawa

Dziadek do orzechów - interaktywny spektakl muzyczno-sensoryczny dla dzieci od 2 do 6 lat

Zapraszamy na interaktywny spektakl muzyczno-sensoryczny przeznaczony dla widzów od 2 do 6 lat. Święta Bożego Narodzenia bez „Dziadka do orzechów”? To przecież niemożliwe. Będziemy mieli okazję gościć go w Nutce. Posłuchajcie…

Zabrakło miejsc. Zachęcamy do udziału następnym razem.
Zachęcamy do zapisu
Dziadek do orzechów - interaktywny spektakl muzyczno-sensoryczny dla dzieci od 2 do 6 lat
Dziadek do orzechów - interaktywny spektakl muzyczno-sensoryczny dla dzieci od 2 do 6 lat

Czas i lokalizacja

10 gru 2023, 11:00 – 11:40 CET

Warszawa, Obozowa 82A, 01-434 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Zapraszamy na interaktywny spektakl muzyczno-sensoryczny przeznaczony dla widzów od 2 do 6 lat. 

Święta Bożego Narodzenia bez „Dziadka do orzechów”? To przecież niemożliwe. Będziemy mieli okazję gościć go w Nutce. Posłuchajcie…

Mała Klara otrzymuje pod choinkę nietypowy prezent - figurkę Dziadka do orzechów. W trakcie zabawy figurka się psuje! Klara postanawia zaopiekować się Dziadkiem do orzechów i odkrywa, że jest on zaczarowany: potrafi mówić i żyje własnym życiem! Oboje szybko się zaprzyjaźniają i wspólnie przeżywają wyjątkowe przygody: ratują dom przed Królem Myszy, odwiedzają Królestwo Dziadka do orzechów i tańczą zimowy taniec przyjaźni. W pewnym momencie zaczarowany przyjaciel Klary znika, co wywołuje zakłopotanie dziewczynki. Czy przyjaciel się odnajdzie? Jak zakończy się ta przygoda? Tego dowiedzą się z pewnością mali uczestnicy spektaklu.

Zapraszamy na łagodną, przeznaczoną na najmłodszych widzów muzyczno-sensoryczną adaptację klasycznej opowieści pt. "Dziadek do orzechów". Wydarzenie ma charakter interaktywny, dzieci uczestniczą w spektaklu, uczą się rymowanek, rozwiązują zagadki, grają na instrumentach, tańczą ze śnieżnymi akcesoriami. Część aktywności przebiega na siedząco, a część odbywa się w ruchu. Spektaklowi towarzyszy muzyka klasyczna z baletu "Dziadek do orzechów". Otoczkę muzyczną wzbogacają dźwięki natury oraz rytmiczanki stworzone na potrzebę spektaklu. Wydarzenie ma charakter kameralny.

Czas trwania: ok. 45-50 minut

Wystąpi pomysłodawczyni: Gosia Zalewska, rytmiczka. Na co dzień pracuje w przedszkolach Montessori, towarzysząc dzieciom w odkrywaniu muzyki. Jej celem jest pielęgnowanie naturalnej radości i spontaniczności w kontakcie z muzyką. Zajęcia Gosi są energetyczne i wesołe, bo kocha pracę z dziećmi. W dzieciństwie, jako uczennica Państwowej Szkoły Baletowej, tańczyła w Teatrze Wielkim w spektaklach baletowych (m.in. właśnie w „Dziadku do orzechów”). Kocha baśnie i uwielbia przekazywać wiedzę w formie opowieści.

Liczba miejsc mocno ograniczona. 

Koszt udziału: 70 zł (cena dotyczy dziecka, rodzic wchodzi bezpłatnie).

Zachęcamy do kontaktu mailowego info@nutkacafe.pl lub telefonicznego 600 068 808.

Po zgłoszeniu w ciągu kilku godzin otrzymają Państwo link do płatności online.

W dniu spotkania prosimy o kontakt wyłącznie telefoniczny.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page