top of page

sob., 08 paź

|

Warszawa

FABRYKA CUDAKÓW - PAPIEROWY DINOZAUR

Bezpłatne familijne zajęcia plastyczne dla przedszkolaków i dzieci z klas 1-3, na których z materiałów recyklingowych robimy cuda, jakich świat nie widział!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
FABRYKA CUDAKÓW - PAPIEROWY DINOZAUR
FABRYKA CUDAKÓW - PAPIEROWY DINOZAUR

Czas i lokalizacja

08 paź 2022, 15:30 – 16:30 CEST

Warszawa, Obozowa 82A, 01-434 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Bezpłatne zajęcia  kreatywne dla przedszkolaków i dzieci z klas 1-3, na których z materiałów recyklingowych  robimy cuda, jakich świat nie widział – miniatury architektoniczne,  drobne mechanizmy, dioramy, biżuterię i mnóstwo bajkowych postaci. W  naszych spotkaniach biorą aktywny udział nie tylko dzieci, ale i  opiekunowie, drużynowo wykonując obmyślony projekt na zadany temat.  

Kolorowe, zabawne, wcale nie straszne–papierowe dinozaury zagoszczą w sobotę na naszych zajęciachplastycznych. Już teraz zaplanuj, jakiego zrobisz–kolczastego stegozaura, długoszyjego diplodoka czyskrzydlatego pterodaktyla?Gwarantujemy świetną zabawę!

Przypominamy o rezerwacji miejsc.

Na wszystkie zajęcia obowiązuje rezerwacja miejsc poprzez formularz kontaktowy lub

tel. 692 925 550 lub e-mail: info@doremifa.eu 

W dniu zajęć prosimy o kontakt wyłącznie telefoniczny.

To wydarzenie bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona.  W razie zmiany planów wdzięczni będziemy za odwołanie rezerwacji, w ten sposób ktoś inny będzie mógł skorzystać z Państwa miejsca.  Z góry dziękujemy.

Zapraszamy!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page