top of page

sob., 11 lut

|

Warszawa

FABRYKA CUDAKÓW - WALENTYNKOWY MOBIL

Bezpłatne familijne zajęcia plastyczne dla przedszkolaków i dzieci z klas 1-3, na których z materiałów recyklingowych robimy cuda, jakich świat nie widział!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
FABRYKA CUDAKÓW - WALENTYNKOWY MOBIL
FABRYKA CUDAKÓW - WALENTYNKOWY MOBIL

Czas i lokalizacja

11 lut 2023, 15:30 – 16:30 CET

Warszawa, Obozowa 82A, 01-434 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Bezpłatne zajęcia  kreatywne dla przedszkolaków i dzieci z klas 1-3, na których z materiałów recyklingowych  robimy cuda, jakich świat nie widział – miniatury architektoniczne,  drobne mechanizmy, dioramy, biżuterię i mnóstwo bajkowych postaci. W  naszych spotkaniach biorą aktywny udział nie tylko dzieci, ale i  opiekunowie, drużynowo wykonując obmyślony projekt na zadany temat.  

Miłość unosi się w powietrzu, zewsząd nas otacza… Jak to? Wiadomo, przecież za chwilkę Walentynki – Święto Zakochanych. Z tej okazji zrobimy lekkie jak piórko serduszkowe mobile. Można je powiesić tuż pod sufitem lub blisko okna. Będą nam co dzień przypominały, jak ważna jest MIŁOŚĆ.

Na wszystkie zajęcia obowiązuje rezerwacja miejsc:

tel. 692 925 550 lub e-mail: info@doremifa.eu lub poprzez formularz kontaktowy.

W dniu zajęć prosimy o kontakt wyłącznie telefoniczny.

To wydarzenie bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona.  W razie zmiany planów wdzięczni będziemy za odwołanie rezerwacji, w ten sposób ktoś inny będzie mógł skorzystać z Państwa miejsca.  Z góry dziękujemy.

Zapraszamy!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page