top of page

sob., 22 kwi

|

Warszawa

FABRYKA CUDAKÓW - WITRAŻ NA DZIEŃ ZIEMI

Bezpłatne familijne zajęcia plastyczne dla przedszkolaków i dzieci z klas 1-3, na których z materiałów recyklingowych robimy cuda, jakich świat nie widział!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
 FABRYKA CUDAKÓW -  WITRAŻ NA DZIEŃ ZIEMI
 FABRYKA CUDAKÓW -  WITRAŻ NA DZIEŃ ZIEMI

Czas i lokalizacja

22 kwi 2023, 15:30 – 16:30 CEST

Warszawa, Obozowa 82A, 01-434 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Bezpłatne zajęcia  kreatywne dla przedszkolaków i dzieci z klas 1-3, na których z materiałów recyklingowych  robimy cuda, jakich świat nie widział – miniatury architektoniczne,  drobne mechanizmy, dioramy, biżuterię i mnóstwo bajkowych postaci. W  naszych spotkaniach biorą aktywny udział nie tylko dzieci, ale i  opiekunowie, drużynowo wykonując obmyślony projekt na zadany temat.  

Nasza planeta Ziemia zasługuje napamięć i troskę. To na niej mieszkamy, korzystamy z jej zasobów izostawiamy na niej swój ślad–nie zawsze korzystny. Aby pamiętać o tym, jaka ważna jest Ziemia,zrobimy wspólnie witraże z kontynentami i oceanem. Ozdobią okno w Twoim pokoju, aby można byłocodziennie na nie patrzeć

Na wszystkie zajęcia obowiązuje rezerwacja miejsc poprzez formularz kontaktowy.

W dniu zajęć prosimy o kontakt wyłącznie telefoniczny tel. 692 925 550 

To wydarzenie bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona.  W razie zmiany planów wdzięczni będziemy za odwołanie rezerwacji, w ten sposób ktoś inny będzie mógł skorzystać z Państwa miejsca.  Z góry dziękujemy.

Zapraszamy!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page