top of page

niedz., 21 lip

|

Warszawa

KINO NA PODUCHACH 16.30 - bezpłatnie

Kino na Poduchach czyli wspólne oglądanie na dużym... dywanie :-)

KINO NA PODUCHACH 16.30 - bezpłatnie
KINO NA PODUCHACH 16.30 - bezpłatnie

Czas i lokalizacja

Jeszcze 3 dat(y)

21 lip 2024, 16:30 – 18:00

Warszawa, Obozowa 82A, 01-434 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Kino na Poduchach, czyli wspólne oglądanie na dużym... dywanie :-). 

Przyciemniona  sala, miękkie poduchy i dywan, a na wielkim ekranie – znani  bohaterowie. Natężenie dźwięku dostosowane do małych odbiorców, toaleta  tuż obok. Tak w każdą niedzielę wspólnie oglądamy ulubione bajki. Macie  ochotę do nas dołączyć?  Seans trwa 60-90 minut. Zapraszamy dzieci od 4. roku życia. 

A  co obejrzymy w najbliższą niedzielę można sprawdzić wchodząc do strefy gości: REPERTUAR KINA NA PODUCHACH - gdzie należy wpisać tajemne hasło, które brzmi: kino

Rezerwując miejsce należy zwrócić uwagę na właściwą datę przy wydarzeniu Kino na Poduchach na stronie https://www.nutkacafe.pl/wydarzenia 

Zachęcamy również do zapisania się do grupy facebook’owej stworzonej z myślą o gościach i  miłośnikach Kina na poduchach w Nutka Café.  https://www.facebook.com/groups/745283882517766/

Członkowie są informowani na bieżąco co można obejrzeć w najbliższa niedzielę. 

Wstęp do naszego kina jest zawsze bezpłatny, a projekcje wolne od reklam.

W kawiarni można kupić cieplutki popcorn :-) przygotowany chwilę przed seansem za 6 zł !!!  

Nie można wnosić własnego jedzenia.

Buty zdejmujemy dopiero przed salą, TRZEBA MIEĆ CZYSTE SKARPETKI, ze względów higienicznych nie można wchodzić na boso.  Skarpetki antypoślizgowe można też kupić na miejscu za 7 zł. 

W naszym kinie można obejrzeć najnowsze produkcje dla dzieci chwilę po oficjalnych premierach dvd. Barbie, Minionki, Scoobym-Doo, Kubuś Puchatek, Psi Patrol, Kraina Lodu – bohaterów tych bajek najczęściej spotkacie w naszym kinie.

Projekcje odbywają się w niedziele – start o godz. 16.30, czasami również o 14.30 jeśli zabraknie miejsc na 16.30.

Działamy leganie na podstawie licencji udzielonej nam przez Motion Picture Licensing Company Polska Sp. z o.o.

Obowiązuje rezerwacja miejsc po przez zakub bezpłatnych biletów na tej stronie i wypełnieniu formularza. Gdyby w systemie zabrakło miejsc prosimy o kontakt pod numerem +48 606 607 826.

W razie zmiany planów wdzięczni będziemy za odwołanie rezerwacji, w ten  sposób ktoś inny będzie mógł skorzystać z Państwa miejsca.  Z góry  dziękujemy.

Bilety

  • Kino na Poduchach godz. 16:30

    BILETY SĄ BEZPŁATNE. 1 bilet rezerwuje się dla 1 osoby, jeśli z dzieckiem chce wejść 1 dorosły to należy wybrać 2 bilety - jeden dla dziecka i drugi dla dorosłego. Jeśli 1 dorosły przyprowadza 2 dzieci powinien wybrać 3 bilety. Jeśli z jednym dzieckiem do kina chce przyjść 2 rodziców to być może jedno z nich będzie poproszone o oczekiwanie w kawiarni.

    0,00 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page