top of page

wt., 27 cze

|

Warszawa

Wakacyjne intensywne warsztaty wokalne dla dorosłych i młodzieży

Słyszeliście o Cotygodniowych Warsztatach Wokalnych dla młodzieży i dorosłych w Nutce? Widzieliście nagrania i zdjęcia uczestników? A może sami byliście na którymś z naszych szalonych koncertów finałowych? Jeśli w roku szkolnym brakowało Wam czasu na realizację własnych pasji, teraz zapraszamy.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Wakacyjne intensywne warsztaty wokalne dla dorosłych i młodzieży
Wakacyjne intensywne warsztaty wokalne dla dorosłych i młodzieży

Czas i lokalizacja

27 cze 2023, 19:00 – 21 lip 2023, 19:00

Warszawa, Obozowa 82A, 01-434 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

  • kiedy? 27.06.2023 r. – 21.07.2023, wtorki i czwartki w godz. 19:00-21:00 (8 spotkań)
  • dla kogo? dla dorosłych i młodzieży od 14. roku życia
  • gdzie? Nutka Café, Warszawa Wola, ul. Obozowa 82A
  • finał: Koncert „Nasze ulubione” 21 lipca 2023 r. o godz. 19:00
  • nagrania studyjne: od 22 lipca do końca wakacji - dla chętnch
  • koszt: 500 zł
  • grupa: maksymalnie 10 osób

Po wysłaniu formularza zgłoszenia otrzymają Państwo dane do wpłaty, którą należy zrealizowac w ciągu 24 godzin. 

Obowiązuje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatami.

Dorosłych i młodzież od 14 roku życia zapraszamy na intensywne wakacyjne warsztaty wokalne w Nutka Café. Spotkania będą się odbywać 2 razy w tygodniu we wtorki i czwartki w godz. 19:00-21:00 już od 27.06.2023 r. i potrwają do 21.07.2023 r. W tym dniu odbędzie się uroczysty koncert dla najbliższych, w którym zaprezentują się uczestnicy naszych warsztatów.

Podczas kolejnych 8 spotkań będziemy przygotowywać się do koncertu pt. „Nasze ulubione”, szkoląc śpiew, oddech, dykcję, pracując nad interpretacją wybranej piosenki. Chętne osoby wezmą udział w koncercie finałowym, a później możliwe będą nagrania studyjne – również dla chętnych. Koncertowi będzie towarzyszyć pamiątkowa sesja fotograficzna, zdjęcia w wersji cyfrowej wszyscy uczestnicy otrzymają bezpłatnie. Warsztatowicze między spotkaniami mają możliwość korzystania nieodpłatnie z sal prób wyposażonych w nagłośnienie estradowe.

Na koncert „Nasze ulubione” składają się najwspanialsze (zdaniem uczestników) piosenki, które chcieliby przygotować i zaprezentować przed najbliższymi. Nie ma tu ograniczeń, każdy zaśpiewa to, o czym tylko zamarzy. Jeśli trudno będzie Wam wybrać, wspólnie doradzimy po zapoznaniu się z obecnymi możliwościami wokalistów, tak aby udało Wam się zaprezentować jak najlepiej.

Przykładowy występ kilku uczestników poprzednich edycji warsztatów: 

Tomek https://www.youtube.com/watch?v=DFh85hfu0Lk, Kasia: https://www.youtube.com/watch?v=Izbs2fNj_H8

Koszt udziału w warsztatach wynosi 500 zł (8 spotkań 120-minutowych oraz koncert)

Ewentualnie dodatkowy koszt profesjonalnej sesji nagraniowej wynosi 200 zł za nagranie studyjne 1 piosenki. Możliwe jest też nagranie studyjne połączone z nagraniem wideo. To dodatkowy koszt 100 zł. Na nagrania umawiamy się indywidualnie po warsztatach.

Przykładowe nagranie studyjne połączone z wideo wygląda tak: 

Magda: https://www.youtube.com/watch?v=wbOTT_GMP2s

Nasze zajęcia wokalne przygotowane są dla osób, które uwielbiają śpiewać i chcą się nauczyć robić to jak najbardziej profesjonalnie. W trakcie zajęć korzystamy z profesjonalnego sprzętu i podkładów muzycznych. Mamy prawdziwą mini scenę z efektami świetlnymi. Dzięki warsztatom każdy ma szansę odkryć swój potencjał wokalny, zyskać poczucie własnej wartości, nabrać odwagi i wybić się z tłumu, przygotować się do udziału w konkursie, castingu lub karaoke, zrealizować swoje pierwsze studyjne nagranie piosenki. To okazja do spotkań dla osób o podobnych zainteresowaniach – w trakcie zajęć i poza nimi wspieramy się, doradzamy, kibicujemy sobie nawzajem, a po nich tęsknimy do kolejnego spotkania.

Zajęcia prowadzi Damian Czarnecki, współtwórca Nutka Café, impresario, nauczyciel śpiewu i realizator nagrań w Nutka Café. 

Od ponad 20 lat prowadzi zajęcia dla wokalistów na różnym poziomie. Pracuje z dorosłymi i dziećmi, pomagając realizować ich marzenia artystyczne.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page