top of page

Osoby prowadzące zajęcia

Witamy w galerii naszych gwiazd – w ich ręce powierzamy talenty i pasje Wasze i Waszych pociech. Większość związana z Nutką i Klubem Edukacji Muzycznej od początków ich istnienia. Doświadczeni, z głowami pełnymi pomysłów, sprawdzeni w różnych sytuacjach. Większość ma u nas swoich prawdziwych fanów, którzy nie mogą się doczekać kolejnego spotkania. Oto oni:

Damian Czarnecki

Śpiew
Emisja głosu
Gordonki
Instrumenty

Śpiewnik Przedszkolaka

Klub Miłośników Ukulele

Damian jest muzykiem, z wykształcenia wokalistą, uczy dzieci, młodzież i dorosłych już od ponad 20 lat. Zaczynał pod koniec lat 90. jako „pani od rytmiki” w domu kultury. U nas uczy śpiewu, emisji głosu, gry na gitarze, ukulele i pianinie. Nieustannie dokształca się na kursach i szkoleniach, aby być na bieżąco z nowymi trendami i metodami. Wulkan pomysłów, złota rączka. W Nutce jest nie tylko nauczycielem, ale też informatykiem, konserwatorem i zaopatrzeniowcem.

Joanna Harczuk

Balet

Tańczy, od kiedy pamięta. Przez lata związana ze sceną Teatru Muzycznego w Gdyni, zdobytą wiedzę i doświadczenie taneczne przekazuje na zajęciach dla dorosłych i dla dzieci. Pełna pozytywnej energii, pomysły na niepowtarzalne lekcje z dziewczynkami nigdy się jej nie kończą. Na jej zajęciach nie ma leniuchowania. Potrafi ujarzmić każde żywe sreberko.

Wioletta Pruska-Winkler

Śpiew estradowy i klasyczny

Nauka gry na fortepianie

Przedszkole muzyczne

Wokalistka, kompozytorka, muzyk, nauczyciel. Uczenie jest jej pasją. Kompetentna, wszechstronnie wykształcona. Pracuje z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami. Z sukcesami przygotowuje swoich wychowanków do konkursów wokalnych. Nasze nutkowe uosobienie spokoju, wyrozumiałości i cierpliwości. W wolnych chwilach komponuje.

Natalia Czarnecka

śpiewnik przedszkolaka
pomoc w parzeniu kaw i podawaniu ciasta

Natalia jako dziewczynka marzyła o balecie, była jedną z pierwszych uczestniczek nutkowych zajęć tanecznych. Flecistka, licealistka, miłośniczka mangi, anime i belgijskich czekoladek. W Nutce możecie posłuchać, jak gra na cotygodniowym Śpiewniku Przedszkolaka. Dobry duch Bawialni w stylu Montessori i cudowna opiekunka maluszków. W awaryjnych sytuacjach zastępuje mamę na Fabryce Cudaków

20190718_152845.jpg

Franciszek Czarnecki

Śpiewnik Przedszkolaka

Klub Miłośników Ukulele

Multiinstrumentalista i prawa ręka taty. Zagra na wszystkim, czego dotknie (nie pomijając nerwów mamy). Oficjalnie altowiolinista, z zamiłowania ukulelista. W Nutce – kierownik sobotniego Międzypokoleniowego Klubu Miłośników Ukulele. Można go spotkać także na Śpiewniku Przedszkolaka, gdzie akompaniuje uczestnikom zajęć na altówce, pianinie, ukulele albo okarynie. Dzielnie testuje wszystkie nowinki nutkowej kuchni z narażeniem przyrostu masy nastoletniego ciała.

2019-07-14 17.56.14.jpg

Jan Czarnecki

Sprawdza jakość i przydatność wyposażenia nutkowej przestrzeni. Król Bawialni. Władca mopów, szczotek i szufelek. Miłośnik tostów z szynką i serem. Nasze oczko w głowie.

Sylwia Adamczuk

Gordonki

Zwariowana nauczycielka i performerka. Z wykształcenia wychowawczyni przedszkolna, nauczycielka wczesnoszkolna, instruktorka kierująca edukacją muzyczną dziecka. Z zamiłowania harcerka. Na zajęciach z dziećmi jest w swoim żywiole, tryska energią, wciela w życie najbardziej szalone pomysły.

Katarzyna Czarnecka

Fabryka Cudaków

Z zawodu polonistka, a z zamiłowania pani od plastyki, zawsze marzyła o własnej kawiarni. Osobiście czuwa nad jakością i estetyką dań przygotowywanych przez nutkowy team i wymyśla receptury, wsłuchując się w gusta małych gości. W soboty oddaje się plastycznym szaleństwom ze swoimi podopiecznymi na zajęciach kreatywnych Fabryka Cudaków. W każdej wolnej chwili relacjonuje z Nutki w mediach społecznościowych.

bottom of page