Przyjęcia urodzinowe w Nutka Café

Co powiecie na urodziny, podczas których Wasze dzieci spędzą dwie godziny na mądrej zabawie pod okiem animatorek, dostaną pyszne i zdrowe przekąski, a Wy wraz z innymi rodzicami będziecie mieli czas i warunki na spokojną rozmowę i integrację w wydzielonej przestrzeni? Takie właśnie są urodziny w Nutce.

Jako że naszym priorytetem są stałe zajęcia, abyście się czuli komfortowo, na przyjęcia urodzinowe możemy przeznaczyć wyłącznie niedziele od rana do godz. 15.00. Najchętniej przygotujemy ofertę specjalnie dla Waszej pociechy. Prosimy o e-mail z imieniem i wiekiem dziecka i kilkoma słowami o jego pasjach i zainteresowaniach, preferencjach żywieniowych lub zastrzeżeniach dietetycznych.

Poniżej przedstawiamy szkicowe, przykładowe propozycje przyjęć urodzinowych.

Jeśli macie własny pomysł na urodziny Waszego dziecka, Wasz jubileusz, baby shower, spotkanie towarzyskie w Nutce, zajrzyjcie do zakładki Twój event.

urodziny_bajkowy_swiat_02.jpg

Jeśli Wasza pociecha kocha doktor Dośkę, świnkę Peppę, Psi Patrol albo księżniczkę Zosię, zorganizujemy urodziny z jej ulubionymi bajkowymi bohaterami. Nasze animatorki sprawią, że Jubilat i goście przez dwie godziny poczują się jak w wymarzonym bajkowym świecie, a dodatkowo podsumują swoją wiedzę o bohaterach w ciekawych quizach i konkursach. Zabawy przygotowane przez nasz team są dostosowane do wieku gości i liczebności grupy.

Oferta jest przeznaczona dla grupy nie większej niż 20 dzieci.

Przyjęcie jest przewidziane na 2 godziny.

Bajkowy świat (dla dzieci od 3 do 6 lat)

urodziny_wielka_przygoda.jpg

Zabawa fabularna na wybrany przez Jubilata temat (poszukiwanie skarbów, przyjęcie na królewskim dworze, wyprawa na statku pirackim, dzień w szkole czarów i magii i wiele innych). Przez dwie godziny z przerwą na zjedzenie tortu i innych pyszności animatorki przeprowadzają gości Jubilata przez krainę porywających przygód i tajemnic. Zabawy i aktywności są dostosowane do wieku dzieci, liczebności i charakteru grupy. Nasza po wielokroć sprawdzona ekipa działa na podstawie elastycznego i dynamicznego scenariusza i nie zdarzyło się jeszcze, by ktoś się znudził.

Oferta jest przeznaczona dla grupy nie większej niż 20 dzieci.

Przyjęcie jest przewidziane na 2 godziny.

Wielka przygoda (dla dzieci od 5 do 12 lat)

Zabawa urodzinowa z elementami edukacji matematycznej i przyrodniczej. W pierwszej części przyjęcia dzieci wraz z animatorkami wyruszają w podróż fabularną na Planetę Odkrywców, gdzie w atrakcyjny sposób dostosowany do wieku dzieci zgłębiają zagadnienia naukowe i eksperymentują. Kolejna część, bezpośrednio po słodkim poczęstunku, to spontaniczna zabawa zaproszonych dzieci w Bawialni w stylu Montessori pod okiem animatorek.

Oferta jest przeznaczona dla grupy nie większej niż 10 dzieci.

Przyjęcie przewidziane jest na 2 godziny.

Planeta Odkrywców Montessori (dla dzieci od 3 do 7 lat)

urodziny_montessori_01.jpg

Koszt przyjęcia urodzinowego to 1000 zł za grupę do 10 dzieci.

W przypadku większej liczby gości dopłata za każde dodatkowe dziecko wyniesie 45 zł.

 

W cenie przyjęcia uwzględniliśmy:

  • opiekę animatorek,

  • poczęstunek dla dzieci

  • oddzielny poczęstunek dla rodziców,

  • kawy i herbaty dla rodziców (w liczbie opłaconych dzieci, każdy dodatkowy gorący napój to 5 zł),

  • drobne upominki dla gości,

  • dyplomy uczestnictwa dla gości.

 

Cena nie obejmuje tortu. Można go dostarczyć we własnym zakresie lub zamówić od zaprzyjaźnionych z nami cukierników.