top of page

Sale zabaw w Nutka Cafe

logo_sale_zabaw.jpg

Zapraszamy na stronę www.bawialnia.waw.pl, gdzie można dokonać rezerwacji miejsca w naszych salach zabaw. 

Na stronie tej znajduje się również CENNIK SAL ZABAW. Rezerwacja on-line łączy się z płatnością szybkim przelewem lub blikiem i gwarantuje dostępność miejsca w zaplanowanym czasie. W razie potrzeby opłaconą rezerwację można przesunąć po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.


 

 

 

Można do nas przyjść również bez wcześniejszej rezerwacji i dokonać opłaty na miejscu kartą lub gotówką.  Warto jednak zadzwonić wcześniej i dopytać o dostępność bo mamy bardzo graniczoną ilość miejsc, a czasami również przyjęcia urodzinowe z rezerwacją sal zabaw na wyłączność gości urodzinowych. 

ZAPRASZAMY GRUPY PRZEDSZKOLNE 

szczegóły pod linkiem

urodziny 720.jpg

Minimali - Inny wymiar zabawy

to sala zabaw dająca radość z zabawy dzieciom w wieku od 3 do 9 lat.

Witamy Was w innym wymiarze zabawy. Innym, czyli jakim? Malutkim, tyci, mini – w sam raz dla małych ludzi.
Tu możecie bawić się w dorosły świat w pięknej i bezpiecznej przestrzeni. Mamy wszystko, co do tego potrzebne – i kostiumy, i przybory, i malutkie domki, dopasowane w sam raz do wzrostu dzieci od 3 do 9 lat. Wystarczy, że weźmiecie ze sobą dobry humor! Rodzice mogą przyłączyć się do Was lub odpocząć przy kawie, ciastku i naleśnikach.  A zatem – co się dziś pobawimy?

Zachęcamy do rezerwacji miejsca na stronie www.bawialnia.waw.pl

Bawialnia w stylu Montessori

to kameralna przestrzeń wyposażona w mądre zabawki i pomoce edukacyjne przygotowana w szczególności z myślą o dzieciach od 6 miesiąca życia do 3 lat. 

 

Bawialnia powstała z myślą maluszkach od około pół roku do trzech lat. Tu dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami mogą spędzać czas na bezpiecznej, rozwojowej zabawie. Zgromadzone w Bawialni zabawki są przeznaczone dla najmłodszych gości. Dobraliśmy je tak, aby dzieci mogły z nich korzystać z pomocą rodziców lub samodzielnie. Są wykonane z przyjaznych materiałów, głównie z drewna. Przy okazji pobytu u nas opiekunowie mogą zapoznać się z nurtem Montessori – przygotowaliśmy w tym celu kilka ciekawych lektur. Mamy też niewielki kącik chustonoszenia, w którym można spróbować swoich sił w motaniu chusty kółkowej i długiej. Bawialnia to przestrzeń kameralna, dająca możliwość zabawy w skupieniu w niewielkiej grupie gości.
Jest wydzielona od pozostałej części Nutka Café przeszklonymi drzwiami, dzięki czemu wspólnego czasu dzieci
rodziców nie zakłócają odgłosy z zewnątrz. 

W menu kawiarni mamy pozycje odpowiednie również dla maluszków, w lokalu są krzesełka do karmienia,
a w toalecie przewijak.

Zachęcamy do rezerwacji miejsca na stronie www.bawialnia.waw.pl

Nutka Cafe

ul. Obozowa 82A

01-434 Warszawa

tel. +48 606 607 826

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page