top of page

śr., 08 wrz

|

Warszawa

Balet z elementami gimnastyki artystycznej dla dzieci

Balet dla przedszkolaków i uczniów klas I-III prowadzony przez doświadczoną tancerkę i gimnastyczkę artystyczną Kasię Reisch. Lustrzana sala przystosowana do zajęć tanecznych, sceniczne oświetlenie z magicznymi efektami, profesjonalne nagłośnienie.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Balet z elementami gimnastyki artystycznej dla dzieci
Balet z elementami gimnastyki artystycznej dla dzieci

Czas i lokalizacja

08 wrz 2021, 16:30 – 18:15

Warszawa, Obozowa 82A, 01-434 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Zajęcia baletowe z elementami gimnastyki artystycznej dla dzieci

Dlaczego warto wybrać balet w Nutce? Balet  to świetna forma zajęć pozaprzedszkolnych dla dzieci, które lubią  taniec, ruch, improwizację. W Nutce, w dużej lustrzanej sali ze  scenicznym oświetleniem, poza tańcem dziewczynki uczą się koordynacji  ruchów, panowania nad własnym ciałem, wdzięku. Mają okazję do  improwizacji tanecznej w rytm muzyki klasycznej (i nie tylko  klasycznej). Pod okiem naszych pań biorą udział w zabawach w elfy,  tańczące księżniczki, śpiące królewny i in. Bez stresu i rygoru  rozwijają naturalną, spontaniczną potrzebę ruchu i tańca. Nawiązują też  taneczne przyjaźnie. Większość naszych baletniczek po pierwszym  semestrze zostaje na wiele kolejnych – dlatego mamy do wyboru grupy  wiekowe dla tancerek od 3 aż do 9 lat.

W świat baletu z elementami gimnastyki artystycznej wprowadza dzieci nasza utalentowana Kasia Reisch.

środa godz. 16.30 – grupa młodsza (3-4 lata) godz. 17.30 – grupa starsza (5-6 lat)

Koszt zajęć: 55 zł udział jednorazowy, 45 zł w karnecie (karnet na 4 zajęcia kosztuje 180 zł), płatne gotówką w dniu zajęć.

Bilety

  • Rezerwacja miejsca na balet

    Bilet obejmuje rezerwację miejsca na zajęcia baletowe z elementami gimnastyki artystycznej. Należy go opłacić na miejscu, gotówką. Koszt to 45 zł w karnecie (karnet 180 zł na 4 zajęcia) lub 55 zł za jednorazowy udział.

    0,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page