top of page

wt., 25 cze

|

Warszawa

Wakacyjne intensywne warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży 8-13 lat

Dzieci i młodzież w wieku 8-13 lat zapraszamy w na intensywne wakacyjne warsztaty wokalne w Nutka Café. Spotkania będą się odbywać 2 razy w tygodniu we wtorki i czwartki w godz. 17:00-19:00, już od 25.06.2024 r., i potrwają do 20.07.2024 r. W tym dniu zaprosimy Waszych najbliższych na koncert.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Wakacyjne intensywne warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży 8-13 lat
Wakacyjne intensywne warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży 8-13 lat

Czas i lokalizacja

25 cze 2024, 17:00 – 20 lip 2024, 17:00

Warszawa, Obozowa 82A, 01-434 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

  • kiedy? 25.06.2024 r. – 20.07.2024, wtorki i czwartki w godz. 17:00-19:00 (9 spotkań)
  • dla kogo? dla dzieci i młodzieży 8-13 lat
  • gdzie? Nutka Café, Warszawa Wola, ul. Obozowa 82A
  • finał: Koncert Bajkowy 20 lipca 2024 r. o godz. 17:00
  • nagrania studyjne: od 21 lipca do końca wakacji - dla chętnch
  • koszt: 600 zł
  • grupa: maksymalnie 10 osób
  • dodatkowe informacje: tel. 606607826

Po wysłaniu formularza zgłoszenia otrzymają Państwo dane do wpłaty, którą należy zrealizowac w ciągu 24 godzin. 

Obowiązuje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatami.

Podczas kolejnych 9 spotkań będziemy się przygotowywać do Koncertu Bajkowego, szkoląc śpiew, oddech, dykcję, pracując nad interpretacją wybranej piosenki. Chętni uczestnicy warsztatów wezmą udział w koncercie, a później możliwe będą nagrania studyjne – również dla chętnych. Koncertowi będzie towarzyszyć pamiątkowa sesja fotograficzna, a zdjęcia z koncertu wszyscy uczestnicy otrzymają bezpłatnie w wersji cyfrowej. Warsztatowicze między spotkaniami mają możliwość korzystania nieodpłatnie z sal prób wyposażonych w nagłośnienie estradowe.

Koncert Bajkowy w Nutka Café to tradycja od początku działania naszej placówki, czyli od ponad 12 lat. Artyści śpiewają piosenki z bajek, równocześnie na wielkim ekranie jest prezentowany przygotowany na tę okoliczność teledysk. Na koncercie pojawiają się najwspanialsze piosenki – m.in. z „Krainy Lodu”, „Małej Syrenki”, „Pocachontas”, „Mulan”, „Kubusia Puchatka”, „Vaiany”, „Króla Lwa”, „Gumisiów”, „Smerfów”, „Zaplątanych”, „Shreka i innych”.

Pod poniższymi linkami można obejrzeć występy 

Zosi https://www.youtube.com/watch?v=t4QDauGZUF8

i Klaudii https://www.youtube.com/watch?v=AEHRr50FIoM

Koszt udziału w warsztatach wynosi 600 zł (9 spotkań 120-minutowych oraz koncert).

Ewentualnie dodatkowy koszt profesjonalnej sesji nagraniowej wynosi 250 zł za nagranie studyjne 1 piosenki. Możliwe jest też nagranie studyjne połączone z nagraniem wideo. To dodatkowy koszt 100 zł. Nagranie stanowi niezwykłą pamiątkę, którą można się podzielić ze znajomymi poprzez media społecznościowe lub inne kanały internetowe. Na nagrania umawiamy się indywidualnie po warsztatach.

Przykładowe nagranie studyjne połączone z wideo wygląda tak: https://www.youtube.com/watch?v=wbOTT_GMP2s

Nasze zajęcia wokalne przygotowane są dla osób, które uwielbiają śpiewać i chcą się nauczyć robić to jak najbardziej profesjonalnie. W trakcie zajęć korzystamy z profesjonalnego sprzętu i podkładów muzycznych. Mamy prawdziwą mini scenę z efektami świetlnymi. Dzięki warsztatom każdy ma szansę odkryć swój potencjał wokalny, zyskać poczucie własnej wartości, nabrać odwagi i wybić się z tłumu, przygotować się do udziału w konkursie, castingu lub występu w szkole, zrealizować swoje pierwsze studyjne nagranie piosenki. To okazja do spotkań dla osób o podobnych zainteresowaniach – w trakcie zajęć i poza nimi wspieramy się, doradzamy, kibicujemy sobie nawzajem, a po nich tęsknimy do kolejnego spotkania.

Zajęcia prowadzi Wioletta Pruska, nauczycielka śpiewu w Nutka Café. Od wielu lat prowadzi zajęcia dla wokalistów na różnym poziomie. Pracuje z dorosłymi i dziećmi, pomagając realizować ich marzenia artystyczne.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page