top of page

Już niedługo... inny wymiar zabawy w Nutka CaféDrodzy Przyjaciele Nutka Café!

Po 12 latach działalności mamy potrzebę sporych zmian w naszym życiu, w naszej rodzinnej kawiarni Nutka Café. Bez obaw, wciąż będziemy działać, jednak od września 2022 r. będzie w Nutce trochę inaczej.

Nasze menu znacznie się skurczy, więc tylko do końca czerwca macie szansę zjedzenia ulubionych naleśników. Zniknie także ogólnodostępny kącik zabaw.


Dlaczego?…


Pandemia i inne okoliczności dały się nam we znaki. Ogólna sytuacja ekonomiczna przymusza nas do poszukiwania nowych rozwiązań i pomysłów na rozwój naszej działalności, stąd potrzeba zmian. Inaczej niebawem musielibyśmy zamknąć Nutkę i zająć się czymś innym.


Czy będą to pozytywne zmiany? ALEŻ TAK!


Nasza Bawialnia w stylu Montessori stanie się miejscem w szczególności dedykowanym maluszkom do 3. roku życia i dzieciom ciut starszym. Uzupełnimy ją kolejnymi pomocami edukacyjnymi dla najmłodszych – nadal będzie w niej przyjemna cisza i spokój.


Natomiast przedszkolaki i starsze dzieci zaprosimy do nowej przestrzeni, ponad 50 m2 – wyjątkowego placu zabaw dla dzieci.


W tym momencie nie chcielibyśmy jeszcze zdradzać szczegółów, ale będzie to miejsce, jakiego obecnie w Warszawie jeszcze nie ma – zaprosimy dzieci do innego wymiaru zabawy. Już zaprojektowaliśmy nową przestrzeń, która pozwoli przedszkolakom i dzieciom w wieku wczesnoszkolnym interaktywnie uczyć się przez zabawę. A zatem od września w Nutce będą dwie sale zabaw – w jednej będzie spokojnie i cicho, a w drugiej będą mogły się odbywać harce ograniczone jedynie wyobraźnią dzieci.

Nowa sala zabaw i idąca za tym przebudowa całej kawiarni jest realizowana z naszych oszczędności oraz środków pozyskanych za pomocą kredytu – jak to zwykle bywa w biznesie. Są to ograniczone fundusze, które mogą nie wystarczyć na zrealizowanie przedsięwzięcia na takim poziomie, jak to sobie wyobrażamy.

Chcielibyśmy zaprosić Was do współpracy. Pomyśleliśmy o nowym, popularnym ostatnio sposobie na dofinansowanie, jakim jest crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe. Wasze wpłaty mogą pomóc nam zrealizować nasz projekt bez ograniczeń. Jednocześnie nie jest to prośba o bezzwrotną pomoc. Traktujemy to jako rodzaj nieoprocentowanej pożyczki, ponieważ każda osoba wpłacająca pieniądze na ten cel otrzyma od nas karnet na skorzystanie z nowej sali zabaw. Państwa dzieci już za kilka miesięcy przyjdą do nowej Bawialni, a my dzięki tym wpłatom będziemy mogli pozwolić sobie na pełną realizację projektu bez szukania oszczędności.


Na co przeznaczymy pozyskane środki? W chwili obecnej może nam zabraknąć funduszy na klimatyzację i przemysłową wykładzinę PCV (podobną do układanych w szkołach czy przychodniach) oraz inne prace związane z remontem, które mogą nas zaskoczyć. Na ten cel potrzebujemy około 40 000 zł. Liczymy, że choć część tej kwoty pomożecie nam zebrać.


Założyliśmy zbiórkę na portalu zrzutka.pl, poprzez którą wielu z Was w czasie pandemii nas wsparło i za co wielokrotnie już dziękowaliśmy. Obecnie tą drogą można nam pomóc w rozwoju firmy, dokonując wpłat na dwa sposoby: robiąc przelew bezpośrednio na nasze konto na zrzutka.pl


81 1750 1312 6885 8496 1207 5388

właścicielem konta jest Nutka Café

w tytule operacji należy podać swój adres mailowy oraz imię i nazwisko dziecka, tak byśmy na podstawie wpłaty mogli przygotować specjalny karnet i wysłać go mailem. Tak zrealizowane wpłaty będą widniały na stronie zrzutki jako anonimowe.


Można również skorzystać z linku https://zrzutka.pl/g8a9py i wpłacić pieniądze przez stronę internetową zrzutka.pl, tu również należy podać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy, a osoby pragnące pozostać anonimowe mogą zaznaczyć taką właśnie opcję. My jako organizatorzy będziemy mieli wgląd w Państwa dane, więc każda wpłacająca osoba otrzyma karnet lub karnety.

Wpłat gotówkowych można dokonać również na miejscu w Nutka Café.


Wszystkie osoby biorące udział w naszej inwestycji zaprosimy do zamkniętej grupy na FB i tam będziemy Was informowali o kolejnych etapach remontu i budowy placu zabaw. Jako pierwsi poznacie nasze plany i jako pierwsi będziecie mogli skorzystać z nowej atrakcji. To właśnie Was zaprosimy na uroczyste otwarcie tuż po wakacjach.


Przede wszystkim proponujemy zakup karnetów do wykorzystania od września 2022 r.:

  • wpłata 30 zł to 1 wejście do bawialni na 60 minut

  • wpłata 100 zł to karnet na 4 wejścia 60-minutowe

  • wpłata 200 zł to karnet na 9 wejść 60-minutowych. Oczywiście można wpłacać wielokrotność tych kwot.

Po wpłacie otrzymacie karnet na opłaconą liczbę wejść. Karnety będą nieograniczone czasowo, do wykorzystania w dowolnym dniu tygodnia, po wcześniejszej rezerwacji miejsca. Z karnetu crowdfundingowego może skorzystać również rodzeństwo i Wasi przyjaciele. To Wy zdecydujecie, kogo zaprosicie do naszej-Waszej bawialni.


Jeśli Wasze dzieci są już za duże na skorzystanie z naszej Bawialni, a i tak chcielibyście nas wesprzeć, to bardzo chętnie przyjmiemy każdą złotówkę (dosłownie), zaś uzbieraną kwotę zamienimy na wejściówki i przekażemy rodzicom, których niekoniecznie stać na skorzystanie z sali zabaw.


Mamy świadomość, że Nutka Café działa od 12 lat, więc wiele dzieci przychodzących do nas na zajęcia często jest już poważnymi nastolatkami lub wręcz osobami dorosłymi Mamy jednak nadzieję, że nadal ciepło o nas myślicie i zechcecie nam pomóc w rozwoju.

Będziemy wdzięczni, jeśli wiadomość o naszej zbiórce przekażecie swoim znajomym, liczymy na Waszą pomoc. Można nam pomóc również klikając w link do naszego FB https://www.facebook.com/nutkacafe i komentując post dot. :Innego wymiaru zabawy" a jeszcze lepiej udostępniając swoim znajomym.


Z góry dziękujemy za wszelką pomoc w realizacji naszego nowego projektu.
410 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Yorum


Terry Frost
Terry Frost
17 Ağu 2023

Świetny pomysł. I myślę, że dobrze jest używać atrakcyjnych treści wizualnych do promowania swojego projektu. Jednak bardzo ważne jest, aby używać wysokiej jakości chłosta zdjęcia zdjęć. Wysokiej jakości zdjęcia przyciągają i utrzymują uwagę użytkowników. Atrakcyjna oprawa wizualna może zachęcić odwiedzających do spędzenia większej ilości czasu na stronie internetowej, przeglądania różnych sekcji i dowiadywania się więcej o projekcie. Ten wzrost zaangażowania może prowadzić do wyższych wskaźników retencji i niższych współczynników odrzuceń.

Beğen
bottom of page