top of page

Promocje

Chcemy Wam coś podarować…

Bardzo się staramy dawać naszym gościom to, co najbardziej wartościowe. Wiemy, że doceniacie odbywające się u nas zajęcia, że macie swoje ulubione dania w naszym nutkowym menu. Z wieloma z Was znamy się od lat, przychodzicie do nas niemal od początku – to wspaniałe uczucie patrzeć, jak rośniecie, rozwijacie się, dorastacie. Ogromnie nam miło, kiedy rodzice przyprowadzają na gordonki swojego kolejnego maluszka. Wzruszamy się, gdy po wakacyjnej przerwie baletnice z tęsknotą wpadają w objęcia Pani prowadzącej. Z dumą oglądamy w internecie filmiki z Waszymi występami na scenie lub przed domową widownią. Wiemy, że polecacie Nutkę swoim znajomym – i za to wszystko chcemy się odwdzięczyć specjalnymi upustami.

 

 • 10 proc. upustu na każdy karnet dajemy osobom korzystającym z dwóch lub więcej rodzajów zajęć (np. przedszkole muzyczne + gra na instrumencie).
   

 • 10 proc. upustu oferujemy rodzeństwu. Jeśli dwójka (lub więcej) rodzeństwa uczestniczy w zajęciach w tej samej grupie, każdemu z dzieci przysługuje rabat – na karnet lub pojedyncze wejście.
   

 • 10 proc. zniżki przysługuje wszystkim posiadaczom karnetów na wybrane pozycje z naszego menu kawiarnianego.
   

 • Bezpłatnie druga osoba. Jeżeli dwójka rodzeństwa lub rodzic wraz z dzieckiem uczestniczą wspólnie w indywidualnych zajęciach wokalnych, oboje płacą za lekcje jak za jedną osobę.
   

 • 20 proc. upustu na pojedyncze zajęcia lub karnet mamy dla tych, którzy polecają nasze zajęcia nowym uczestnikom. Poleć zajęcia znajomemu. Jeśli zapisując się (telefonicznie, mailowo lub osobiście), powoła się na Ciebie, oboje dostaniecie jednorazową zniżkę na pojedyncze spotkanie lub na karnet. Tę ofertę można łączyć z pozostałymi upustami.
   

 • 50 proc. upustu na karnet na drugie zajęcia gordonowskie lub baletowe w tygodniu. Jeśli już macie karnet np. na gordonki we czwartek, możecie nabyć kolejny na zajęcia we środę lub w sobotę, będzie kosztował 120 zł zamiast 240 zł. 
   

 • Promocyjny karnet do naszych bawialni. Bawialnia w stylu Montessori dla dzieci do 3 roku życia i Minimali - inny wymiar zabawy dla dzieci od 3 do 9 lat. Wszyscy posiadacze naszych różowych karnetów na zajęcia mogą kupić specjalny karnet do bawialni za 50 zł. na 4 półgodzinne wejścia do dowolnej bawialni. Karnet jest imienny, można go wykorzystać bezpośrednio przed zajęciami lub po nich, zarówno w tygodniu, jak i w weekend  pod warunkiem dostępności miejsc. Pierwszeństwo wstępu mają dzieci, których rodzice rezerwowali miejsca on-line. Dostępność można sprawdzić osobiście w Nutka Café lub telefonicznie pod nr 606 607 826.

bottom of page