top of page

Bawialnia w stylu Montessori

w szczególności dla dzieci od 6 miesiąca życia

Nasza Bawialnia w stylu Montessori to kameralna przestrzeń wyposażona w mądre zabawki i pomoce edukacyjne, zlokalizowana w odrębnej część kawiarni dla dzieci Nutka Café w Warszawie na Woli. 

Nutka_Bawialnia_0024.jpg

Bawialnia powstała z myślą maluszkach od około pół roku do trzech lat. Tu dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami mogą spędzać czas na bezpiecznej, rozwojowej zabawie. Zgromadzone w Bawialni zabawki są przeznaczone dla najmłodszych gości. Dobraliśmy je tak, aby dzieci mogły z nich korzystać z pomocą rodziców lub samodzielnie. Są wykonane z przyjaznych materiałów, głównie z drewna. Przy okazji pobytu u nas opiekunowie mogą zapoznać się z nurtem Montessori – przygotowaliśmy w tym celu kilka ciekawych lektur. Mamy też niewielki kącik chustonoszenia, w którym można spróbować swoich sił w motaniu chusty kółkowej i długiej.


Bawialnia to przestrzeń kameralna, dająca możliwość zabawy w skupieniu w niewielkiej grupie gości. Jest wydzielona od pozostałej części Nutka Café przeszklonymi drzwiami, dzięki czemu wspólnego czasu dzieci i rodziców nie zakłócają odgłosy z zewnątrz. 


W menu kawiarni mamy pozycje odpowiednie dla maluszków, w lokalu są krzesełka do karmienia, a w toalecie przewijak.


Przychodząc do nas, możecie liczyć na przyjemny chłód nawet w największe upały, brak tłumów, ciszę i spokój. Hałas i harmider? Czemu nie! Jeśli będziecie akurat jedynymi gośćmi w Bawialni i miałoby to sprawić przyjemność Waszym dzieciom, nie widzimy problemu :-)

GALERIA

SPRZEDAŻ BILETÓW

Dla wygody naszych gości w sali jednocześnie może przebywać nie więcej niż 10 osób. Wstęp do Bawialni można zarezerwować klikając w przycisk poniżej i wypełnić formularz wybierając jako usługę: "Bawialnia w Stylu Montessori". Opłaty dokonuje się szybkim przelewem lub blikiem. To najlepszy sposób dający pewność wejścia o wyznaczonej porze. 

Wejście dla 1 dziecka na 1 godzinę kosztuje w tygodniu 35 zł, a w sobotę i niedzielę 40 zł. 

Można przyjść również bez wcześniejszej rezerwacji, staramy się by były wolne miejsca. Opłaty dokonuje się na miejscu gotówką lub kartą, a o dostępność miejsc warto zapytać przed przyjściem telefonicznie pod numerem 692 925 550

Jeden rodzic, opiekun wchodzi do Bawialni BEZPŁATNIE. Opłaty dokonuje się za dzieci od 6 miesiąca życia.  Z jednym dzieckiem na terenie Bawialni może przebywać jeden dorosły rodzic/opiekun. Jeśli druga osoba dorosła chciałaby dołączyć może to zrobić o ile na sali nie jest więcej niż 4 dzieci. 
Istnieje również możliwość wynajęcia sali na wyłączność. Wyboru dokonuje się w FORMULARZU REZERWACJI w zakładce "Wybierz usługę".

 

Przyjmujemy rezerwacje na równe i pełne godziny, np. 11.00-13.00. Istnieje ryzyko, że przez spóźnienie skróci się Państwa czas zarezerwowany na zabawę, jednak jeśli tylko warunki na to pozwalają, staramy się, żeby goście skorzystali z pełnej opłaconej godziny. 

Proszę pamiętać, że w naszej Bawialni zawsze można przełożyć termin zarezerwowanej wizyty na późniejszą godzinę lub na inny dzień. W celu zmiany terminu prosimy o kontakt telefoniczny
692 925 550  najpóźniej 60 minut przed planowaną wizytą. 

 

Mamy w sprzedaży także BILETY PODARUNKOWE – można je zakupić na miejscu w Bawialni lub pisząc na adres kontakt@bawialnia.waw.pl. Aby zrealizować BILET PODARUNKOWY, trzeba się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie. BILET PODARUNKOWY jest ważny przez trzy miesiące od daty zakupu.

urodziny_montessori.jpg
bottom of page