top of page

sob., 22 sty

|

Warszawa

FABRYKA CUDAKÓW - ANNA I ELSA

Bezpłatne familijne zajęcia plastyczne dla przedszkolaków i dzieci z klas 1-3, na których z materiałów recyklingowych robimy cuda, jakich świat nie widział!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
FABRYKA CUDAKÓW - ANNA I ELSA
FABRYKA CUDAKÓW - ANNA I ELSA

Czas i lokalizacja

22 sty 2022, 15:30 – 16:35 CET

Warszawa, Obozowa 82A, 01-434 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Bezpłatne zajęcia  kreatywne dla przedszkolaków i dzieci z klas 1-3, na których z materiałów recyklingowych  robimy cuda, jakich świat nie widział – miniatury architektoniczne,  drobne mechanizmy, dioramy, biżuterię i mnóstwo bajkowych postaci. W  naszych spotkaniach biorą aktywny udział nie tylko dzieci, ale i  opiekunowie, drużynowo wykonując obmyślony projekt na zadany temat.  

Wokół zima i mróz. Prawie jak w Krainie Lodu. Wszystkich miłośników pięknej filmowej baśni, którzy czują, że mają tę moc, by własnoręcznie stworzyć z nami coś ładnego, zapraszamy - wpadnijcie do nas – wspólnie wyczarujemy Annę i Elsę oraz lśniący zamek Arendelle.

Na wszystkie zajęcia obowiązuje rezerwacja miejsc:

tel. 692 925 550 lub e-mail: info@doremifa.eu lub poprzez formularz kontaktowy.

W dniu zajęć prosimy o kontakt wyłącznie telefoniczny.

To wydarzenie bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona.  W razie zmiany planów wdzięczni będziemy za odwołanie rezerwacji, w ten sposób ktoś inny będzie mógł skorzystać z Państwa miejsca.  Z góry dziękujemy.

Zapraszamy!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page