top of page

niedz., 16 paź

|

Warszawa

KINO NA PODUCHACH 16.30

Kino na Poduchach czyli wspólne oglądanie na dużym... dywanie :-)

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
KINO NA PODUCHACH 16.30
KINO NA PODUCHACH 16.30

Czas i lokalizacja

16 paź 2022, 16:30 – 18:00

Warszawa, Obozowa 82A, 01-434 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Kino na Poduchach, czyli wspólne oglądanie na dużym... dywanie :-). 

Przyciemniona  sala, miękkie poduchy i dywan, a na wielkim ekranie – znani  bohaterowie. Natężenie dźwięku dostosowane do małych odbiorców, toaleta  tuż obok. Tak w każdą niedzielę wspólnie oglądamy ulubione bajki. Macie  ochotę do nas dołączyć?  Seans trwa 60-90 minut. Zapraszamy dzieci od 4. roku życia. 

A  co obejrzymy w najbliższą niedzielę można sprawdzić wchodząc do strefy gości: REPERTUAR KINA NA PODUCHACH - gdzie należy wpisać tajemne hasło, które brzmi: kino

Zachęcamy również do zapisania się do grupy facebook’owej stworzonej z myślą o gościach i  miłośnikach Kina na poduchach w Nutka Café.  https://www.facebook.com/groups/745283882517766/

Członkowie są informowani na bieżąco co można obejrzeć w najbliższa niedzielę. 

Wstęp do naszego kina jest zawsze bezpłatny, a projekcje wolne od reklam.

W kawiarni można kupić cieplutki popcorn :-) przygotowany chwilę przed seansem!!! 

W naszym kinie można obejrzeć najnowsze produkcje dla dzieci chwilę po oficjalnych premierach dvd. Barbie, Minionki, Scoobym-Doo, Kubuś Puchatek, Psi Patrol, Kraina Lodu – bohaterów tych bajek najczęściej spotkacie w naszym kinie.

Projekcje odbywają się w niedziele – start o godz. 16.30. Ilość miejsc w związku z pandemią jest bardzo ograniczona. Kiedy miejsca na 16.30 się wyczerpią zazwyczaj planujemy jeszcze dodatkowy seans o 14.30.

Działamy leganie na podstawie licencji udzielonej nam przez Motion Picture Licensing Company Polska Sp. z o.o.

Obowiązuje rezerwacja miejsc po przez klikniecie przycisku ZAPISZ MNIE na tej stronie i wypełnieniu formularza. Gdyby w systemie zabrakło miejsc prosimy o kontakt pod numerem +48 606 607 826.

W razie zmiany planów wdzięczni będziemy za odwołanie rezerwacji, w ten  sposób ktoś inny będzie mógł skorzystać z Państwa miejsca.  Z góry  dziękujemy.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page